Antika Eski Çin MingDynasty Üç renkli porselen kavanoz/tank, El Boyalı pot, dekorasyon/Koleksiyon/el sanatları, Ücretsiz kargo

Antika Eski Çin MingDynasty Üç renkli porselen kavanoz/tank, El Boyalı pot, dekorasyon/Koleksiyon/el sanatları, Ücretsiz kargo

₺870.01
Stokta var
w12099

  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 60cm x 40cm x 40cm (23.62in x 15.75in x 15.75in)
 • Marka Adı: edmoogrel
 • tema: Atletik ve Sportif
 • bölgesel Özelliği: Çin
 • Place of Origin: Jiangxi, China (Mainland)
 • Age: Antique
 • value: Have a very good collection value
 • Size: 29.5cm(h)*11cm(D)


 • Sevgili arkadaşım, sen teklif Eski c'de ding Hinese güzel porselen, 11. yüzyıl. Çok nadirdir ve porselen benzersizdir. Zanaat ve gelişimin parlak kültürünün eski çin hikayesini gösterir. Ayrıca mutluluk ve sevincin bir sembolü var. Hayat, mutlu, zengin ve şanslı ve evdeyken güzel bir yer olabilir. Koleksiyonun çok yüksek bir değeri var. Güvenle satın alın ve kaçırmayın! Iyi şanslar! Toplamaya ya da hevesli bir koleksiyoncuya başlarsanız, bu kaçırmak istemediğiniz bir nokta. Satın alma güvenle!
  Tidbits: Ru, ilk başta Song hanedanı'nın (Ru, resmi, Jun, brother, olabilir) ilk beş porceleninde listelendi, daha sonra kraliçe porselen mahkemesi için el ele alındı. Henan linru'da üretilen imparator, hanedan (AD 605 yıl) linru'dan ruzhou'ya, "Ru" ismine neden oluyor. Ru Yu Chau Ru modelleme basit cömertliğin memleketi, "fırtına bulutları kırılmış" gibi emaye, "Shiqianfeng mavi Cuise" toprağı besler, vücudu sır kalın sesi motor gibi parlak ama göze batan değil, "Lipi, yengeç pençesi, susam çiçeği" ile Dong gövdesi gibi Özellikleri, dünya "Siyu non jade, jade kazanmak için" olarak bilinir. Değerli akik Ru sır, benzersiz renk, "sır antik akik efsanesi" övgü. Işık değişiklikleri ile, onun sır izlerken, harika "fırtına bulutları kırılmış" gibi, nazik sadelik. Masa soğan cilt deseni küçük açılış filmi, "yengeç pençesi Lipi susam çiçeği" dedi. Kuzey şarkı Shiru porselen masa her zaman "Feng Hua," kelime, Gyeonggi bakan Cai Jing Wing Kee yapmak için soyadı "Cai kelimeler" kazınmış. Mahkeme Ru cihazlarından bu yana şarkı, Yuan, Ming ve Qing, kütüphanenin koleksiyonunda, hazineler olarak görülür ve Shang Yi Zhou Ding pahalıdan daha pahalıdır. "Bir Ru olarak büyük bir zenginliğimiz olsa bile."

  Etiketler: Ucuz Antika Eski Çin MingDynasty Üç renkli porselen kavanoz/tank, El Boyalı pot, dekorasyon/Koleksiyon/el sanatları, Ücretsiz kargo, Yüksek Kalite Antika Eski Çin MingDynasty Üç renkli porselen kavanoz/tank, El Boyalı pot, dekorasyon/Koleksiyon/el sanatları, Ücretsiz kargo, Çin Şişeler, kavanoz ve Kutuları Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler