Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman

Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman

₺402.49
Stokta var
w78

  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 25cm x 15cm x 8cm (9.84in x 5.91in x 3.15in)
 • Model Numarası: Thumb Piano
 • Özellikler: eu fiş
 • Name: Finger Kalimba
 • Retail Package: Include
 • Key: 17 keys

 • USD 20.11 /Adet USD 1.92 /Adet USD 14.36 /Adet USD 17.73 /Adet USD 42.59 /Adet USD 2.19 /Adet USD 14.73 /Adet USD 36.08 /Adet USD 2.41 /Adet USD 28.77 /Adet USD 5.01 /Adet USD 27.06 /Adet USD 8.75 /Adet USD 10.72 /Adet USD 56.83 /Adet Ürün Arka Plan:
  Başparmak piyano bir geleneksel enstrüman Afrika. Farklı Afrika ülkeleri, farklı isimleri vardır.
  , Sondaj vücut parçası farklı uzunlukta esnek metal şeritler olduğunu, kullanımı sırasında ahşap veya kabak gibi bir rezonans kutusu. Böyle bir enstrüman oynanır fonksiyonu için değil sadece kurtulmak evil hastaların, ama aynı zamanda rolünü oynamak için dua yağmur. Bu nedenle, birçok ülkede insanların favori aletleri biridir.
  Kalimba, olarak da bilinen Başparmak Piyano, Afrika enstrüman kökenli yeni bir tür olduğunu.
  Woodman Kalimba metal tuşları üzerine monte katı ahşap vücut rezonans odası olarak davranır.
  Tuşları çekerek kolayca şarkıları çalmak olabilir. Bir dakika öğrenmek basit bir işlem. Woodman kalimba
  Müzikal yetenek yetiştirmek için çocuklar ve yetişkinler için tavsiye edilir gibi müzik .. Bu seyahat için tavsiye, parti, rahatlatıcı vb.
  Özellikler:
  Katı siyah sandal ağacı vücut ve cevher sağlayan metal dişler daha uzun sürdürmek ve rahat dokunmatik duygu

  Etiketler: Ucuz Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman, Yüksek Kalite Woodman 17 Tuşları Katı Siyah Sandal Ağacı Vücut Kalimba Mbira Başparmak Piyano W/Yumuşak Çanta Enstrüman, Çin Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (1)

  • Madiegsow

   Mükemmel enstrüman. Harika ses. Hızlı kargo. Iyi satıcı.

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler