USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar

USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar

₺22.75 ₺19.35
Stokta var
w554

  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
 • uzunluk: 20cm
 • Tipi: HDMI Kabloları
 • özellik: Hiçbiri
 • Marka Adı: Fasdga
 • cinsiyet: Erkek-Kadın
 • Model Numarası: HDMI 1x8 Splitter
 • Bağlayıcı bir: HDMI
 • Bağlayıcı B: HDMI

 • 100% marka yeni ve yüksek kaliteli. Bu Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi sadece Iletebilir.
  Bağlamak için 3.5mm ses çıkış cihazları gibi TV, iPod, CD çalar, PC, Dizüstü Bilgisayar, MP3/MP4, ve ses iletimi için Bluetooth kulaklıklar, bluetooth hoparlör ve diğer Bluetooth alıcısı. Güç tarafından USB şarj aleti, PC, Powerbank ve diğer 5 V USB cihazlar.
  Mavi LED göstergesi ürün çalışma durumunu gösterir. gelişmiş Bluetooth Modülü benimser hangi A2DP ile yüksek kaliteli ses efekti olsun sağlar. Müzik keyfini, başkalarını rahatsız olmadan film izlemek ve oyun oynamak.
  Tamamen tak ve cihazı, bu USB tarafından desteklenmektedir, hiçbir zaman sınırı ve hakkında hiçbir endişe güç kapalı ve hiçbir özel yazılım veya sürücüleri gerektirir. Bluetooth verici otomatik bağlı cihaz ile hangi hiç eşleştirilmiş. Başarısız, otomatik olarak eşleştirme modu.
  Sağlanan kullanarak ses hattı bağlamak için Bluetooth verici TV, iPod, CD çalar, PC, MP3/MP4 veya diğer dijital cihaz ile ses çıkış fonksiyonları.
  Emin olun Bluetooth stereo (Bluetooth kulaklıklar, bluetooth hoparlör ve diğer Bluetooth alıcı) başarıyla ve cihaz üzerinde güç ve eşleştirme olmuştur 10 m aralığında olmalıdır.
  Bu cihaz bağlantı için iki kulaklık eşzamanlı ve sadece bağlantı için bir.

  Etiketler: Ucuz USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar, Yüksek Kalite USB Bluetooth 4.2 Stereo kablosuz AV alıcısı-vericisi 3.5mm Ses Kablosu Için TV, PC, Bluetooth hoparlör, Kulaklık, iPod, CD çalar, Çin HDMI Kabloları Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler