4 adet/takım Takyon Z415-M ESC Elektronik Hız Kontrol 4 adet/takım Takyon Z415-M ESC Elektronik Hız Kontrol 4 adet/takım Takyon Z415-M ESC Elektronik Hız Kontrol 4 adet/takım Takyon Z415-M ESC Elektronik Hız Kontrol

4 adet/takım Takyon Z415-M ESC Elektronik Hız Kontrol

₺217.50
Stokta var
w28534

  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 7cm x 5cm x 3cm (2.76in x 1.97in x 1.18in)
 • Marka Adı: LiKI
 • ağırlık: Speed Controller
 • Boyutu: Takyon Z415-M
 • Model Numarası: Electronic Speed Controller
 • paket: Evet
 • Uyumlu Drone Marka: DJI

 • 4 adet/takım Takyon Z415-M ESC Elektronik Hız Kontrol Inşa Yarış Bir özel tasarlanmış Sistemi üzerinde bir Çip (SOC) ve bir modüler kurulu birleştirmek yapmak için verimli ve akıllı motor kontrol algoritmaları ile DJI Takyon serisi Ekh olağanüstü hızlı ve ultra-doğru. Marka kullanarak yeni, daha sezgisel DJI Yardımcısı 2, yapılandırma parametreleri geniş bir yelpazede için optimize performans olduğunu zahmetsiz ve firmware güncellemeleri her zamankinden daha kolay. Kompakt, Düşük ağırlık , Takyon Z4 Mini ESC serisi tasarlanmış entegre bir 32-bit DJI motor sürücü çip ile çalışan kadar 100 MHz frekansları. Entegrasyon azaltır boyutu ve damla ağırlığı sadece 1.6g. Bu destek PWM kadar 48 KHz. Dalgalanma gerilim 40% daha düşük karşılaştırılabilir Ekh aynı boyutu en aza indirerek, güç kaynağı voltaj dalgalanmaları. , Z425 Mini ESC ile birlikte geliyor bir kristal osilatör olmadan doğru kontrol ve hızlı yanıtları için ek gaz aralığı tuning. 3D Modu , Z4 Mini ESC serisi 3D Modu anlık motor yönü değişiklikleri sağlar, karmaşık sağlayan manevralar aksi mümkün olmaz, örneğin saygısız baş aşağı korurken hızı ve yönü. Bir ile birleştiğinde hızlı gaz tepkisi garanti eder hareket esnekliği için donatılmış uçak. Maksimum Uyumluluk Dahili akı gözlem ve öz-adaptasyon kontrol teknolojileri etkinleştirin Z4 Mini Ekh ile çalışmak için geniş bir aralığı kare-dalga tahrik fırçasız motorlar, yanı sıra Yüksek KV motorlar yarış için kullanılan, manuel ayarlama olmadan. , Ekh de destek yüksek-hız gaz frekansları kadar 500Hz ve daha fazla için OneShot125 artırılması performans yarış uçağı. Verimli Aktif Frenleme Kontrolü Takyon serisi Ekh destek aktif frenleme modları. Uçuş sırasında, uçak Takyon ile donatılmış olabilir fren hızlı ve manevra ile hassas ve çeviklik, azaltarak güç kaybı ve verimliliği artırmak. Gerçek zamanlı Motor Koruma Entegre kilitli rotor koruma hasar görmesini önler motorlar durumunda kilitli veya bloke rotor. Takyon serisi Ekh sürekli tarama bağlı motorlar gerçek zamanlı ve kesecek güç eğer motorlar durak. Bu önlenebilir hasar gelen tahrik sistemi korur. Kolay Kurulum ve Ayar Dönme yönü uçak motorları tarafından hızla değiştirilebilir elle iplik onları istenilen yöne, değişen olmadan parametreleri veya yeniden bağlamadan ESC kabloları değerli zaman tasarrufu, bir yarış sırasında. DJI Yardımcısı 2 özelleştirme süreci kolaylaştırır nasıl bir uçak sinekler. Set ivme, zamanlama, aktif frenleme, gaz aralığı ve PWM frekans özel ihtiyaçlarına göre, veya ayar için bir uçak yarış hızlı ve kolay. Bu da firmware güncellemeleri için kullanılan, hangi getirmek yeni özellikler ve yükseltilmiş uyumluluk.

  Etiketler: Ucuz 4 adet/takım Takyon Z415 M ESC Elektronik Hız Kontrol, Yüksek Kalite 4 adet/takım Takyon Z415-M ESC Elektronik Hız Kontrol, Çin Tahrik Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler