10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri 10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri 10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri 10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri 10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri 10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri

10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri

₺4.96 ₺3.46
Stokta var
w14944

  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 5cm x 5cm x 3cm (1.97in x 1.97in x 1.18in)
 • renk: 1PCS, 10PCS, 2PCS, 5PCS
 • Model Numarası: cleaning supplies
 • malzeme: Cleaning Tool.
 • boyut: 1.6cm/0.787
 • miktar: 10
 • öğe Türü: Toiletry Kits


 • Açıklama:
  Somatotip küçük, taşınabilir ile süt filmi genel boyutu.
  Uygun kullanımı, durulama blok artı konsantre kullanımı.
  Performans verimli, bir tane 2 için 4 litre genel su silecek eşittir.
  100% Marka Yeni ve Yüksek Kaliteli.
  Tipi: Temizleme Aracı.
  Boyutu: 1.6 cm/0.787 ''.
  Temizleyici Renk: Beyaz
  Malzeme Tipi: konsantre.
  Özellikler:
  Çok fonksiyonlu Efervesan Sprey Temizleyici güçlü bir entegre temizlik maddesi. Değil sadece uygun giyim lekeleri için, ama aynı zamanda güçlü dekontaminasyon mutfak davlumbaz üzerinde etkisi vardır lekeleri, tuvalet zemin lekeleri, ahşap lehçe vb, hangi yerine sıradan temizlik. Bir ile tek parça temizleyici, hiçbir kimyasal bleach, bu pet zarar vermeden lekeleri evcil için güvenle kullanılabilir.
  Taze tutmak-giysi taze Tutmak için uzun bir süre ve üreme bakterileri önlemek. Etkinliği-Anında su ile temas aerobik çamaşır, düşük köpük ve kolay durulayın.
  Zararsız-hiçbir floresan Içerir ajanlar ve giyim ve vücut zarar neden olmaz.
  Çevre-kullanımı ayrıştırmak için biyolojik enzimler lekeleri temiz etkisi elde etmek için, daha çevre dostu, ve daha toksik olmayan.
  Çok fonksiyonlu temizleyici-Yerine genel temizleyici, mutfak temizleyici, kumaş temizleyici, kiremit temizleyici & halı temizleyici ile bir all-in-one temizleyici. Ahşap lehçe-temizleyici bile ahşap mobilya ve araçlar üzerinde çalışabilirsiniz, onları tutmak marka yeni.

  Etiketler: Ucuz 10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri, Yüksek Kalite 10/5/2 PCS Efervesan Sprey Temizleyici Beyaz Konsantre Çok Fonksiyonlu Cam Zemin Ev Temizlik Malzemeleri Araçları Tuvalet Kitleri, Çin Tuvalet Kitleri Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (1)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler